Programok napi bontásban |
Jún. 16 | Jún. 17 | Jún. 18 | Jún. 19 | Jún. 20 | Jún. 21 |
9.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 5. 1995-1999 / Selection of Oscar winner films 5. 1995-1999
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | A birka akció | 30'00" | Nick Park |
2 | Kutatás | 12'00" | Tyron Montgomery, Thomas Stellmach |
3 | Az öreg halász és a tenger | 20'00" | Alexander Petrov |
9.00 Konzultáció a pénteki magyar versenyprogramokról / Consultation about the Hungarian Competition Programmes of Friday
10.00 Válogatás cseh animációs filmekből ( A PAF fesztivál válogatása) / Selection of Czech animated films (Selected by PAF festival)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Főzz, House, főzz! | 10'00" | Jiri Barta |
2 | Frank, kész a vacsora! | 15'00" | J.Plass |
3 | G asszony | 10'00" | x x Michal Zabka |
4 | Bátor Frankie | 15'00" | Aurel Klimt |
5 | Három nővér és egy gyűrű | 20'00" | Vasta Pospisilova |
10.00 Channel 4 animációs filmek Clare Kitson válogatásában / Animated films of Channel 4 - A selection by Clare Kitson
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Lányok éjszakája | 6'00" | Joanna Quinn |
2 | Az ének lábai | 5'00" | Erica Russell |
3 | Következő | 5'00" | Barry Purves |
4 | Deadsy | 5'00" | David Anderson |
5 | Cowboyok: gaztett | 3'00" | Phil Mulloy |
6 | Február 15.-e | 6'10" | Tim Webb |
7 | Sok boldog visszatérés | 8'23" | Marjut Rimminen |
8 | A halál és az anya | 11'00" | Ruth Lingford |
9 | A szerelem minden | 3'00" | Oliver Harrison |
10 | Bútorköltészet | 5'00" | Paul Bush |
11 | A férfi a gyönyörű szemekkel | 5'00" | Jonathan Hodgson |
12 | A macska kezekkel | 3'00" | Robert Morgan |
13 | Városi paradicsom | 6'00" | Gaelle Denis |
11.00 Kaposvári Egyetem filmjei / Films from Kaposvár University
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | A Kaposvári Egyetem Művészeti Főiskolai Karán készült animációsgyakorlatok leendő rajztanárok munkái | 60'00" | Kaposvári Egyetem x |
13.00 Válogatás Alexander Tatarszkij filmjeiből / Selection from Alexander Tatarskiy´s films
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Gyurmavarjú | 8'57" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
2 | Leesett a tavalyi hó | 19'45" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
3 | A Hold tulsó oldala | 9'41" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
4 | Szárnyak, lábak, farkak | 3'53" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
5 | A vörös kapus Rasemon | 11'00" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
6 | Madarakról csak úgy | 12'00" | Alexander Mikhailovich Tatarsky, Igor Kovalev |
7 | Lift 1 | 10'21" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
8 | A Pilot testvérek makarónit főznek reggelire | 6'50" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
9 | Jelet fogok hagyni | 3'00" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
10 | Elfújta a szél | 11'18" | Alexander Mikhailovich Tatarsky |
13.00 TAMAGURA animation - válogatás a tokioi Tama Művészeti Egyetem hallgatóinak diplomafilmjeiből / TAMAGURA animation - Diploma film selection from the students of Tama Art Universiy in Tokyo
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Figyelj a fejedre! | 2'33" | Jyunpei Fujita |
2 | A démon | 9'11" | Shin Hosokawa |
3 | Boldog kísértetek | 7'15" | Takashi Kurihara |
4 | Alice Scape | 3'15" | Ai Suzuki |
5 | Zenekar | 6'30" | Masaki Okuda, Yutaro Ogawa, Ryo Okawara |
6 | Görbe medence | 2'59" | Daiki Aizawa |
7 | Elveszett utópia | 5'10" | Mirai Mizue |
8 | Densha Kamo Shirenai | 3'58" | Akino Kondo |
9 | Kis ház | 5'40" | Keita Nishinomiya |
10 | Csomagold be a küldeményt! | 2'45" | Motoi Ishii |
11 | Az alma incidens | 2'39" | Kunio Kato |
14.00 Az 5. Kínai Nemzetközi Animációs és Digitális Művészeti Fesztivál (CICDAF 2008) díjnyertes kínai filmjei / Awarded Chinese films of the 5th China International Animation and Digital Arts Festival (CICDAF 2008)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Baba várás | 8'30" | Xue Feng |
2 | Ujjlenyomatok | 5'55" | Chen Hanxing, Gu Xinming |
3 | A nagy fejű fiú | 16'40" | Liu Yongming, Xiao Honglin |
4 | Nyugati-tavi hal | 5'00" | Chen Xi, Xu An |
5 | A levél szele | 11'00" | Profile of Changzhou Carloon TV &Film Animation CO., LTD |
6 | Mindíg emlékezz | 5'50" | Lei Tao |
15.00 Válogatás szlovák animációs filmekből (A BAB fesztivál válogatása.) / Selection of slovakian animated films (Selected by BAB festival)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Babszem Jankó a varázslónál | 7'00" | Viktor Kubal |
2 | Pik és Nik | 5'00" | Martin Snopek |
3 | Kukurikú | 8'00" | Frantisek Jurisic |
4 | '0" | ||
5 | Az álomőrző | 8'05" | Ivan Popovic |
6 | Ma van az első randevúm | 10'00" | Boris Sima |
7 | Szörny | 4'42" | Michaela Ostádalová |
15.00 Könyvbemutató 3. / Book Presentation 3.
16.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 6. 2000-2004 / Selection of Oscar winner films 6. 2000-2004
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Apa és lánya | 10'00" | Michael Dudok de Wit |
2 | Harvie Krumpet | 23'00" | Adam Elliot |
3 | Ryan | 14'00" | Chris Landreth |
17.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 7. 2006-2008 / Selection of Oscar-winner films 7. 2006-2008
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | A dán költő | 14'00" | Torill Kove |
2 | Péter és a farkas | 32'23" | Suzie Tempelton, Hugh Welchman |
3 | A kis kockák háza | 12'03" | Kunio Katu |
17.00 egészestés film 4. / Feature Film 4.
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Mamma Mu & Krakan | 78'00" | Veyshtagin Igor |
18.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 7. 2006-2008 / Selection of Oscar-winner films 7. 2006-2008 (utánvetítés)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | A dán költő | 14'00" | Torill Kove |
2 | Péter és a farkas | 32'23" | Suzie Tempelton, Hugh Welchman |
3 | A kis kockák háza | 12'03" | Kunio Katu |