Programok napi bontásban |
Jún. 16 | Jún. 17 | Jún. 18 | Jún. 19 | Jún. 20 | Jún. 21 |
10.00 Megnyitó ünnepség / Opening Ceremony
10.30 Válogatás Gémes József filmjeiből / Seelction from József Gémes´ s films
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Koncertisszimo | 3'30" | Gémes József |
2 | Díszlépés | 6'00" | Gémes József |
3 | Új Iliász | 25'00" | Gémes József |
11.00 Kiállítás megnyitó / Opening Ceremony - Exhibitions
13.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 1. 1959-1966 / Selection of Oscar winner films 1. 1959-1966
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Holdmadár | 10'00" | John Hubley |
2 | Munro | 9'00" | Gene Deitch |
3 | A Pótlék | 10'00" | Dusan Vukotic |
4 | A lyuk | 15'00" | John Dubley, Faith Hubley |
5 | Herb Alpert és a Tijuana rézfúvósok közös attrakciója | 6'00" | John Hubley, Faith Hubley |
13.00 A gyöngyszemek hegye (orosz népmesék) 1 / Mountain of Gems (Russian folk tales) 1
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Macska és róka | 13'00" | Konstantin Bronzit |
2 | Nikita a tímár | 13'00" | Yuri Cherenkov |
3 | Büszke egér | 13'00" | Natalia Berezovaya |
4 | Stephan, a kovács | 13'00" | Natalia Chernyshova |
5 | Katona és halál | 13'00" | Eduard Belyahev, Stephan Birukov |
14.00 Válogatás Co Hoedeman filmjeiből / Selection from Co Hoedeman´s films
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Tchou-tchou | 14'00" | Co Hoedeman |
2 | A homokvár | 13'00" | Co Hoedeman |
3 | Charles és Francois | 15'00" | Co Hoedeman |
4 | A szimatoló medve | 7'47" | Co Hoedeman |
5 | Ludovic látogatása nagypapánál | 12'00" | Co Hoedeman |
6 | Marianne színháza | 16'00" | Co Hoedeman |
14.00 Jannik Hastrup egészestés filmje / A Jannik Hastrup feature film
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | A fiú, aki medve akart lenni | 78'00" | Jannik Hastrup |
14.30 Kiállítás és könyvbemutató 1 / Exhibition and book presentation 1.
16.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 2. 1971-1981 / Selection of Oscar winner films 2. 1971-1981
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Zabamadár | 2'00" | Ted Petok |
2 | Hétfő: Zárva | 11'00" | Will Vinton, Bob Gardiner |
3 | A homokvár | 13'00" | Co Hoedeman |
4 | Különleges küldemény | 7'00" | Eunice Macaulay, John Weldon |
5 | Minden gyerek | 6'00" | Eugene Fedorenko, Will Vinton |
6 | A légy | 3'00" | Rofusz Ferenc |
7 | Reccs | 15'00" | Frédéric Back |
16.00 A gyöngyszemek hegye (orosz népmesék) 2 / Mountain of Gems (Russian folk tales) 2
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Hogyan kötött békét a Nap és a Hold | 13'00" | Sergei Olifirenko |
2 | A régen várt Maima | 13'00" | Inga Korzhneva |
3 | Hare, a szolga | 13'00" | Elena Chernova |
4 | KuyGorozh | 13'00" | Sergei Merinov |
5 | Katonák dala | 13'00" | Elena Chernova |
17.00 TV-sorozat / Tv-series
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | TESPI Mesék - Ingerelt gazdaság epizód | 25'00" | M. Tóth Géza |
2 | Fejlakók 2. rész: Szomszédolás | 2'30" | Szoboszlay Eszter |
3 | 100 éve történt / Oh, azok a habos neglizsék! | 5'30" | Szoboszlay Péter |
4 | Magyar népmesék / A köcsögkirály | 7'43" | Nagy Lajos |
5 | Koan / A túlsó part | 2'30" | Szilágyi Varga Zoltán |
6 | A világlátott egérke / Szabadulás a szolgaságból | 7'00" | Nagy Lajos, Szilágyi Varga Zoltán |
7 | Magyar népmesék: A kiskondás | 8'00" | Horváth Mária |
8 | Modern Képmesék - Közlekedj okosan | 2'30" | Divinyi Gábor |
9 | Modern Képmesék - Gombóc Artúr és Adó Apó | 2'37" | Réthi Gábor |
10 | Log Jam: The Log | 1'20" | Alexeev Alexei |
11 | Log Jam: KJFG No.5 | 1'52" | Alexeev Alexei |
18.00 tv-special 1 / Tv-special 1
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Tomte Tummetott és a róka | 29'30" | Sandra Schiessl |
18.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 1. 1959-1966 / Selection of Oscar winner films 1. 1959-1966 (utánvetítés)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Holdmadár | 10'00" | John Hubley |
2 | Munro | 9'00" | Gene Deitch |
3 | A Pótlék | 10'00" | Dusan Vukotic |
4 | A lyuk | 15'00" | John Dubley, Faith Hubley |
5 | Herb Alpert és a Tijuana rézfúvósok közös attrakciója | 6'00" | John Hubley, Faith Hubley |
19.00 Rövidfilm 1. / Short films 1.
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | ERGO | 12'40" | M. Tóth Géza |
2 | Lebegés, avagy tíz bagatell | 6'30" | Ulrich Gábor |
3 | Lost In Time | 2'50" | Gróf Balázs |
4 | Esti mese | 2'18" | Kassay Réka |
5 | Ariadné fonala | 9'00" | Bertóti Attila |
6 | FIN | 9'30" | Glaser Katalin |
7 | HUHU - Pole Hole | 2'00" | Alexei Alexeev |
19.00 egészestés film 1. / Feature Film 1.
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Macskafogó 2. | 90'00" | Ternovszky Béla |
19.00 Válogatás Oscar-díjas filmekből 2. 1971-1981 / Selection of Oscar winner films 2. 1971-1981 ( utánvetítés)
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Zabamadár | 2'00" | Ted Petok |
2 | Hétfő: Zárva | 11'00" | Will Vinton, Bob Gardiner |
3 | A homokvár | 13'00" | Co Hoedeman |
4 | Különleges küldemény | 7'00" | Eunice Macaulay, John Weldon |
5 | Minden gyerek | 6'00" | Eugene Fedorenko, Will Vinton |
6 | A légy | 3'00" | Rofusz Ferenc |
7 | Reccs | 15'00" | Frédéric Back |
21.00 Gémes József: Daliás Idők / József Gémes: Heroic Times
Cím | Hossz | Rendező(k) | |
---|---|---|---|
1 | Daliás idők | 86'00" | Gémes József |