Panorama Programmes

Válogatás Oscar-díjas filmekből 1. 1959-1966 / Selection of Oscar winner films 1. 1959-1966

Válogatás Oscar-díjas filmekből 2. 1971-1981 / Selection of Oscar winner films 2. 1971-1981

Válogatás Oscar-díjas filmekből 3. 1982-1987 / Selection of Oscar winner films 3. 1982-1987

Válogatás Oscar-díjas filmekből 4. 1990-1994 / Selection of Oscar winner films 4. 1990-1994

Válogatás Oscar-díjas filmekből 5. 1995-1999 / Selection of Oscar winner films 5. 1995-1999

Válogatás Oscar-díjas filmekből 6. 2000-2004 / Selection of Oscar winner films 6. 2000-2004

Válogatás Oscar-díjas filmekből 7. 2006-2008 / Selection of Oscar-winner films 7. 2006-2008

Az Annecy fesztivál díjnyertes rövidfilmjei - 2007 / Award winner short films of Annecy festival - 2007

Az Annecy fesztivál díjnyertes rövidfilmjei - 2008 / Award winner short films of Annecy festival - 2008

Válogatás szlovák animációs filmekből (A BAB fesztivál válogatása.) / Selection of slovakian animated films (Selected by BAB festival)

Válogatás Rofusz Ferenc filmjeiből / Selection from Ferenc Rofusz´ s films

Válogatás Co Hoedeman filmjeiből / Selection from Co Hoedeman´s films

A gyöngyszemek hegye (orosz népmesék) 1 / Mountain of Gems (Russian folk tales) 1

A gyöngyszemek hegye (orosz népmesék) 2 / Mountain of Gems (Russian folk tales) 2

Cartoon d´Or - díjra jelölt filmek 2008 / Cartoon d´Or nominees 2008

Válogatás cseh animációs filmekből ( A PAF fesztivál válogatása) / Selection of Czech animated films (Selected by PAF festival)

Válogatás a legújabb portugál animációs filmekből (a CINANIMA fesztivál válogatása) / Expression of the most recent Portuguese animation works (selected by CINANIMA festival)

Channel 4 animációs filmek Clare Kitson válogatásában / Animated films of Channel 4 - A selection by Clare Kitson

Válogatás Jimmy T. Murakami filmjeiből / Selection fom Jimmy T. Murakami´ s films

Válogatás Dennis Tupicoff filmjeiből / Selection from Dennis Tupicoff´s films

Erotika az animációban / The eroticism in animation

Válogatás holland animációs filmekből / Selection of Dutch animated films

Válogatás Alexander Tatarszkij filmjeiből / Selection from Alexander Tatarskiy´s films

Halas & Bachelor filmjei - A tudomány és technika csodái/ Halas & Bachelor films and the wonders of sience and technology

Válogatás a Londoni Nemzetközi Animációs Fesztivál (LIAF) díjnyertes filmjeiből / Awarded films of London Inernational Animation Fesztival (LIAF)

Portugál gyerkek animációs filmjei - műhelyvezető Abi Feijo / Animated films by Portuguese children - workshop leader Abi Feijo

Amerikai gyerekek animációs filmjei - műhelyvezető David Erlich / Animated film by American children - workshop leader David Erlich

Amerikai gyerekek animációs filmjei - műhelyvezető Deanna Morse / Animated films by American children - workshop leader Denna Morse

Horvát gyerekek animációs filmjei - workshop vezető Edo Lukman / Animated films by Croatian children - workshop leader Edo Lukman

Japán gyerekek animációs filmjei - műhelyvezető Sayoko Kinoshita / Animated films by Japanese children - workshop leader Sayoko Kinoshita

Francia gyerekek animációs filmjei ( AAA workshop, Annecy) - műhelyvezető Nicole Salomon / Animated films by French children (AAA Workshop Annecy) - workshop leader Nicole Salomon

Válogatás a Brüsszeli Animációs Filmfesztivál (Anima) díjnyertes filmjeiből / Awarded films ofBrussels Animation Film Festival (Anima)

Jannik Hastrup egészestés filmje / A Jannik Hastrup feature film

TAMAGURA animation - válogatás a tokioi Tama Művészeti Egyetem hallgatóinak diplomafilmjeiből / TAMAGURA animation - Diploma film selection from the students of Tama Art Universiy in Tokyo

Válogatás Oscar-díjas filmekből 2. 1971-1981 / Selection of Oscar winner films 2. 1971-1981 ( utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 1. 1959-1966 / Selection of Oscar winner films 1. 1959-1966 (utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 3. 1982-1987 / Selection of Oscar winner films 3. 1982-1987 (utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 4. 1990-1994 / Selection of Oscar winner films 4. 1990-1994 (utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 5. 1995-1999 / Selection of Oscar winner films 5. 1995-1999 (utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 6. 2000-2004 / Selection of Oscar winner films 6. 2000-2004 (utánvetítés)

Válogatás Oscar-díjas filmekből 7. 2006-2008 / Selection of Oscar-winner films 7. 2006-2008 (utánvetítés)

Beszéd és hallgatás - Válogatás ír animációs filmekből / Spoken and silent - Selection of Irish animated films

Az 5. Kínai Nemzetközi Animációs és Digitális Művészeti Fesztivál (CICDAF 2008) díjnyertes kínai filmjei / Awarded Chinese films of the 5th China International Animation and Digital Arts Festival (CICDAF 2008)

Válogatás a BuSho Film Fesztivál díjnyertes filmjeiből / Awarded films of BuSho Film Festival

Dán gyerekek animációs filmjei - műhely vezető Morten Thorning / Animated films by Danish children - workshop leader Morten Thorning

Magyar gyerekek animációs filmjei (Képről Képre Animációs Filmes Műhely) - műhelyvezető Szoboszlay Péter / Animated films by Hungarian children (Frame by Frame Animation Film Workshop) - workshop leader Péter Szoboszlay

Magyar gyerekek animációs filmjei - műhelyvezető Szabó Zsuzsa / Animated films by Hungarian children - workshop leader Zsuzsa Szabó

Kaposvári Egyetem filmjei / Films from Kaposvár University

KECSKEMÉTI ANIMÁCIÓS FILMFESZTIVÁL
6000 Kecskemét, Liszt Ferenc u. 21.
Tel: 76/ 481-788, Fax: 481-787
E-mail: kfilm@kecskemetfilm.hu
Web: www.kaff.hu